Міськрайонна газета

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ЛЕФОРТОВСЬКЕ МОВЧАННЯ»

З метою привернення уваги  молоді до подій, що сталися у Керченській протоці, інформування про долі військовополонених моряків, захоплених російською стороною за начебто незаконний перетин державного кордону Російської Федерації, яких держава-агресор протиправно утримує під вартою у слідчих ізоляторах міста Москви 08 лютого 2019 року у Лебединському районному краєзнавчому музеїза участю співробітників музею та студентів педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка проведена  інформаційна година  на тему: «Лефортовське мовчання»

В ході заходу присутні обговорювали дану ситуацію, зокрема, про уродженця села Глазове Шосткинського району, командира малого броньованогоартилерійського катера «Нікополь», старшого лейтенантаВійськово-Морських Сил Збройних Сил УкраїниНебилицю Богдана Павловича.

Як зазначив викладач педагогічного коледжу Сергій Венгеровський, - «Богдан Небилиця ‒ один з тих курсантів Академії Військово-Морських Сил імені Нахімова в Севастополі, які в березні 2014 року прославилися виконанням гімну України». Були згадані й слова батька Богдана Павловича: «Він мріяв про море, хотів бути військовим». Студенти висловили свої думки до ситуації, що склалася та сподівання на повернення українських моряків до рідних домівок.