Міськрайонна газета

ДО 100-РІЧЧЯ МІСЦЕВОГО ЛІТОПИСУ

Напередодні 100- річчя районної газети «Життя Лебединщини» у районному краєзнавчому музеї  відбулося засідання «круглого столу» під назвою «Історія життя районної газети»

«Життя Лебединщини» - популярне видання про чарівний куточок на мальовничій Сумщині, про його самобутню історію та сьогодення, духовність і високу моральність жителів: простих трударів і славетних земляків, знаних далеко за межами району. Вона є улюбленою газетою жителів району, бо була і є щирою, відвертою, об'єктивною, мудрою, тематично багатогранною. Свобода слова і думки упродовж вікової історії —визначальні пріоритети в редакційній роботі. Про це свідчать експонати з фондів музею - газета «Лебединський вісник» за 31 липня 1942 року. З ними познайомили представників редакції співробітники музею під час зустрічі. Присутні говорили про часи, коли народившись буремного січня 1919 року, газета була зі своїм читачем і в тривожні, і в радісні часи, на її сторінках яскраво відображалися практично всі події, якими вимережений літопис району. Вона сприяла активізації зусиль на виробництві, виступала провідником державницької політики, слугувала і слугує духовному збагаченню читачів та їхньому змістовному дозвіллю. Вона є своєрідним засобом шикування районних владних структур і читацького загалу, трибуною широкого сількорівського активу, відображає життєву позицію усього населення Лебединського району.
     Нинішній редакційний колектив «Життя Лебединщини» гідно наслідує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ, про що переконливо свідчать неодноразові перемоги і відзнаки газети та журналістів у республіканських і обласних творчих конкурсах. Сьогодні невеликий дружній колектив редакції очолює Євген Шульга. Енергійний та завжди оптимістично налаштований, не тільки знаходить для газети ту тему, котра найбільш актуальна сьогодні, а й вміє згуртувати редакційний колектив у невелику сім’ю, в якій і тривоги, і радощі – все навпіл. Напередодні 100-річного ювілею колектив країзнавчого музею привітав усіх, хто причетний до випуску районної газети.