Міськрайонна газета

ДО 80-РІЧЧЯ СУМЩИНИ

У районному будинку культури співробітники районного краєзнавчого музею провели краєзнавчо - пізнавальну гру «Загадкові і прекрасні Суми»

Учасникам гри роздали 120 карток із зображеннями об’єктів м.Суми із запитаннями та поясненнями до них, 24 картки «Квітка переможця» та 20 - з ігровими полями. Кожен учасник по черзі зачитував запитання. Хто з присутніх мав відповідне до нього зображен­ня у себе на ігровому полі, давав відповідь про об’єкт. Якщо відповідь правильна, отримував маленьку картку і закривав нею зображення. Гравець, який повністю закрив будь-яку картку (6 зображень на кожній картці), отримував «Квітку переможця». В нелегкій боротьбі перемогу виборов Сергій Лубенський, друге місце посів Віталій Хрін, третє – Ірина Балаба. Всі учасники гри отримали ґрунтовні знання про відомі історико - краєзнавчі місця обласного центру та позитивні емоції. Лебединський районний краєзнавчий музей запрошує долучитися до участі усіх бажаючих у пізнавальній грі «Загадкові і прекрасні Суми».

Книжкова виставка «Краю мій лелечий, Сумщино моя!» представлена на споглядання користувачів у читальній залі центральної районної бібліотеки

Минає 80 років з часу заснування Сумської області. Кожна книга, представлена на цій виставці, має невмирущу особливість, бо це – пам'ять. В книгах – імена, дати, події з давнини і до сьогодення.