Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКІ АРТИСТИ ПРИВІТАЛИ СУСІДІВ ІЗ ПОЛТАВЩИНИ З ДНЕМ СЕЛА

26 вересня 2020 року свій День народження святкувало село Веприк Полтавської області

Змістовну цікаву концертну програму для жителів та гостей села підготували аматори сцени Лебединського районного будинку культури. До уваги селян вони презентували ліричні, патріотичні, жартівливі українські пісні, веселі сценки і гуморески, які створювали піднесений настрій глядачам.
Із впевненістю можна свідчити про те, що виступи лебединських артистів залишили у полтавчан найкращі емоції та спогади.
 

ЗМІСТОВНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВІДПОЧИВАЮЧИХ У САНАТОРІЇ "ТОКАРІ"

12 серпня артисти Лебединського районного будинку культури з концертною програмою відвідали відпочиваючих санаторію «Токарі»

Глядачі насолоджувалися прекрасними піснями, які вражали своєю різножанровістю. До уваги присутнім були представлені різнохарактерні музичні твори ансамблів, тріо, дуетів, а також  гумор та гумористичні сценки.

 

ГЕНІЙ ВОКАЛУ - БОРИС ГМИРЯ

5 серпня 1903 року в м.Лебедин народився і виріс видатний оперний співак, актор, народний артист СРСР Борис Романович Гмиря

Лебединщина славетна своїми уродженцями. Вона зростила на своєму віку чимало художників, поетів, письменників, науковців, політиків та громадських діячів.

3 серпня, напередодні 117-ї річниці від дня народження видатного земляка, зірки світового рівня, Бориса Гмирі у районному краєзнавчому музеї провели захід, присвячений його пам’яті «Обрані часом: Борис Гмиря».

 

РОЗВИТОК ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

24 липня 2020 року у районному будинку культури відбувся семінар - практикум для культпрацівників району

Його провела головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ігнатова.

Основним питанням, що розглядали на порядку денному було організація роботи інструментальних ансамблів.

 

РОБОТА КУЛЬТОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Відділом культури, молоді і спорту райдержадміністрації провели семінар - практикум для працівників закладів культури району

Про використання у роботі програми «POWER POINT» розповіла методист районного будинку культури Ірина Балаба. Директор Рябушківського сільського будинку культури  Яніна Шолудько ознайомила присутніх з роботою над презентаціями культурно-мистецьких заходів в програмі «POWER POINT». Директор Будильського сільського будинку культури Алла Дятленко виступила з питанням «Методичні вказівки щодо роботи в Інтернеті з різними програмами». Про проведення Відкритої першості Лебединщини з міні-футболу у 2020 році розповів директор Лебединської районної дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Стегній.