Міськрайонна газета

У НАШІЙ ПАМ'ЯТІ ВІЧНО!

10 квітня 2018 року у М.Бобрицькій сільській бібліотеці для дітей проведена інформхвилина «У нашій пам'яті вічно» до Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських таборів

Саме в цей день в 1945 році в'язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя. Згадали тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських таборів та не зламались. У концтаборах знищили майже 12 мільйонів людей, з них приблизно 2 мільйони дітей. "Ми маємо пам’ятати тих, хто загинув, та тих, хто спромігся вижити", - наголошувала бібліотекар. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.  

МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ ТАБОРІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

 

З  метою  вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті»  та привернення уваги  учнівсько-студентської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни 11  квітня в Лебединському районному краєзнавчому музеї відбулося засідання «круглого столу» на тему «Якщо на землі є пекло…» присвячене Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.  

У заході взяли участь: краєзнавець Володимир Іванович Кравченко, викладач історії Лебединського медичного училища ім.Сітенка Кобзар Михайло Іванович, співробітники музею, студенти медичного училища.     

КАЗКОВИМИ ШЛЯХАМИ

 

У бібліотеках району проведені тематичні заходи у рамках Всеукраїнського тижня читання
 

ЯК ПОДРУЖИТИ ДИТИНУ З КНИГОЮ

У Гринцівській сільській бібліотеці 02 квітня 2018 року проведена бесіда на тему: «Як подружити дитину з книгою»

Для позитивного залучення дитини до читання розглядали декілька порад, щоб діти поважали книгу – джерело знань, намагалися бути схожими на кращих героїв книг,  берегли книги, охайно з ними поводились,  не рвали,  не бруднили, не розлучались з другом книгою – все життя. Діти із задоволенням слухали бесіду і брали активну участь в обговоренні. На завершення юні читачі дійшли думки, що необхідно читати, насолоджуватись прочитаним, бо читання книжок - справа корисна.

КНИГУ ЧИТАЙ – СВІТ ПІЗНАВАЙ

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у Василівській сільській бібліотеці відбувся конкурс на кращого читача серед учнів 3-4 класів «Книгу читай – світ пізнавай»

Діти-читачі своїми знаннями, кмітливістю та ерудицією доводили, що саме вони – найкращі читачі бібліотеки. Після відбіркового туру до фіналу вийшло 5 учнів: Курлейко Маргарита (4кл.), Миколаєнко Аля (4 кл.), Руденко Діма (4 кл), Левик Юля (3 кл), Зарудний Міша (3 кл.). Саме серед них розгорнулася боротьба за перемогу, адже завдання були не з легких. Та найбільший багаж знань виявився у Курлейко Маргарити, вона і виборола звання « Найкращий читач бібліотеки -2018», ІІ місце посів Руденко Дмитро, ІІ місце – Зарудний Михайло.

Свято закінчилося товариським чаюванням та жвавим обговоренням конкурсу.