Міськрайонна газета

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

12, 13 та 18.06.2019 для дітей оздоровчих пришкільних таборів району і міста у районному будинку культури драматичною студією «Супутник» був організований перегляд  вистави «Дикі гуси» за мотивами української народної казки

В ході казки з дітьми проведена розважальна програма: конкурси з врученням призів, перегляд казки, рухомі ігри, масові танці. В кінці прем’єри  діти фотографувалися з акторами.

ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСАНДРІВКА

16 червня 2019 року відбулося святкування Дня села Олександрівки  

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

3 червня біля Михайлівського сільського будинку культури  було проведено конкурсно- розважальну програму до Дня захисту дітей

Протягом усього заходу діти з дитячого садочка та школярі змагалися у конкурсах на спритність, винахідливість, вправність, згуртованість.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ БОРИСА ЛУБЕНСЬКОГО «В ЖИТТІ НЕМА ЧОРНОВИКА»

24 травня 2019 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги Бориса Лубенського (Бориса Яранського) «В житті нема чорновика»

На зустріч з автором завітали колеги, журналісти, користувачі бібліотеки. Борис Олексійович розповів про свій  життєвий  шлях та перші спроби пера, прочитав найбільш знакові для себе вірші, що ввійшли в збірку та подякував всім, хто долучився до видання цієї збірки, яка стала своєрідним неочікуваним дарунком до його 60-річчя. Привітали Бориса Лубенського Олена Гудєлова, журналіст міськрайонної газети «Життя Лебединщини», директор Лебединського районного краєзнавчого музею Олександра Чхайло, Анатолій Парфило, Ольга Паливода.

ПРОДОВЖУЄМО ТВОРИТИ ДОБРО

24.05.2019 року у районному будинку культури для осіб з обмеженими фізичними можливостями, що проживають у м.Лебедин, проведений благодійний культурно – мистецький захід

На початку заходу всіх привітали керівники Лебединської міської організації інвалідів Валентина Литвиненко і Валентина Савчук. Від директора ПСП «Хухрянське» Миколи Смілика всі учасники зустрічі отримали солодощі. Концертну програму для них організували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.