Міськрайонна газета

ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Московськобобрицька сільська бібліотека провела інформхвилинку до Дня Героїв Небесної Сотні "Герої не вмирають"
Згадали ті трагічні події 2014 року, коли загинуло найбільше активістів Майдану, під час прощання із загиблими повстанцями у жалобних промовах їх назвали "Небесною Сотнею". Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня "Плине кача...", яка стала українським народним реквіємом. Серед цих трагічно загиблих героїв був сумчанин Олексій Братушка - єдиний боєць Небесної Сотні з Сумської області. Читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
20 лютого назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014-ий.
Герої не вмирають! Слава Україні!

СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ

19 лютого члени клубу «Глобус» учні 6 класу школи №7 зібрались на дитячому відділі центральної районної бібліотеки на чергове засідання, щоб здійснити нумізматичний круїз за темою «Сучасна українська гривня»

Метою заходу було - сформувати уявлення дітей про сучасну українську гривню, виховати інтерес до історичного минулого нашої держави і світу.
 

ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД У ВАСИЛІВЦІ «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Красиво оформлена сцена, на покуті ікона Божої матері, де горить свічка, на екрані напис «Герої не вмирають!»

Ведуча Даша Рябко розпочинає захід прекрасною легендою про те, як Бог створював землю, а українцям запропонував ту, яку лишив для раю, а назвали її – Україною.

 

ЛЕБЕДИНЦІ - НА ГОЛОВНИХ УРОЧИСТОСТЯХ У КИЄВІ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ ВИЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого делегація з Лебединщини взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулись у Національному палаці мистецтв «Україна» м. Київ

   У складі делегації: члени Асоціації ветеранів Афганістану та АТО «ЛАВА» на чолі з Анатолієм Колесником, районної громадської організації «Ветернаи Афганістану Лебединщини» на чолі з Володимиром Масловим, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз,  колектив співробітників районного краєзнавчого музею разм із директором Олександрою Чхайло, директор центральної районної бібліотеки Тетяна Ольховик.

 

ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ПЕЙЗАЖУ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА НАТАЛІЇ МЕЛЬНИКОВОЇ – СПРАВЖНЄ СВЯТО

 

Вже доброю традицією стало проведення в стінах Лебединського районного краєзнавчого музею персональних виставок робіт талановитих людей Лебединщини, які збагачують мистецьку скарбницю рідного краю

Це люди, які мають особливий дар: з білого полотна творити високе мистецтво. Їм вдається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. 

21 лютого 2019 року відбулась презентація виставки художниці з м. Лебедина Наталії Мельникової.