Міськрайонна газета

«ХАЙ ЩАСТЮ ДИТИНИ НЕ БУДЕ КІНЦЯ!»

Свято до Дня захисту дітей відбулося в Боровеньківській сільській бібліотеці, куди завітали казкові персонажі

Всім було весело. Проводили конкурси, ігри, пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ГРИНЦЕВОМУ

Уже багато років на початку літа ми відзначаємо світле, радісне свято – Міжнародний  день захисту дітей. Весело і гамірно 1 червня було біля Гринцівського сільського будинку культури

В приміщенні сільської бібліотеки цікаво та змістовно був проведений конкурс – змагання для маленьких казколюбів «Що за диво ці казки?».  Діти відповідали на запитання бібліотекаря відгадували загадки про казкових героїв, ділилися враженнями про прочитану казку.

ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО!

Цікаво та весело провели перший день літа учні 1-4 класів Штепівського НВК

В Міжнародний день захисту дітей для них Штепівською сільською бібліотекою було проведено розважально – інтелектуальний захід «Канікул пора – радіє дітвора». Діти взяли активну участь у казковій вікторині, навперебій відповідали на питання про природу нашого краю, відгадували веселі загадки. Та найбільше дітлахам сподобалося грати в рухливі ігри, в яких вони брали участь з великим задоволенням.

ХАЙ ЗАВЖДИ ЛУНАЄ ДИТЯЧИЙ СМІХ!

До Міжнародного дня захисту дітей в Московськобобрицькій сільській бібліотеці пройшла інформхвилинка: "Хай завжди бренить дитячий сміх!"

Присутні на святі діти познайомилися з книгами книжкової виставки:"Усі барви дитинства". Говорили про історію започаткування Міжнародного дня захисту дітей. Бібліотекар познайомила відвідувачів із Конвенцією про права дитини та Законом" Про охорону дитинства ". На прикладі казки "Дюймовочка" розглядали, які права дитини були порушені, що треба зробити, щоб виправити ці порушення. Проведено вікторину: "З якої це казки?"

НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

Година спілкування «Наші права – щасливе дитинство» проведена дитячим відділом центральної районної бібліотеки до Дня захисту дітей з учнями 3 класу Лебединської загальноосвітньої школи №1

Діти пройшли сторінками історії виникнення права, сторінками Конвенції та Декларації прав дитини, познайомилися з тлумаченням правових термінів, провели рухливу гру «Вірно - не вірно», гру - міркування «Права та обов’язки школяра», конкурс усної народної творчості «Народ скаже, як зав’яже» та, як підсумок правової години, провели будівництво правового будинку Дюймовочці за казкою Г.Х.Андерсена.

Початок довгоочікуваних канікул вдався на славу.