Міськрайонна газета

ДЕНЬ С.ГАРБАРІ

Вже доброю традицією стало проведення Днів сел, що входять до складу Будильської сільської ради

От і цього року на велике православне свято Маковія (Першого Спаса медового) у селі Гарбарі Будильським сільським будинком культури було проведено День села.

 

ПРО ПЕРШІ ПРОБИ ПЕРА ТА ТВОРЧІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

 

9 серпня до Лебединської центральної районної бібліотеки  на гостини завітав поет-романтик, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, лауреат Хмельницької міської премії імені Богдана Хмельницького в галузі літературної діяльності та популяризації української мови та Хмельницької обласної премії імені Тараса Шевченка, автор 9 поетичних збірок Віталій Цезарійович Міхалевський

Він розповів про перші свої проби пера, які автор зробив лише у 40 років, поділився творчими планами на майбутнє.

З НАГОДИ 115-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОРИСА РОМАНОВИЧА ГМИРІ

 

З нагоди 115-ї річниці від дня народження нашого славетного земляка, оперного співака зі світовим іменем, лауреата Всесоюзного конкурсу вокалістів  Бориса Романовича Гмирі в Лебединському районному краєзнавчому музеї відбувся захід «Обрані часом – Борис Гмиря»

В особі Бориса Романовича вдало поєдналися художня інтуїція, яскравий артистизм і емоційність, з одного боку, і раціональний спосіб мислення, здатність до аналізу, з іншого. Бог обдарував Б.Гмирю надзвичайної краси і сили голосом, здатним зачаровувати мільйони людей, торкатися найпотаємніших струн їхніх душ. А він зумів розпорядитися цим Божим даром, не розгубити його.

ЕКСКУРСІЯ ДО ЗАПОВІДНИКА

16 липня цього року  бібліотекар Гринцівської сільської бібліотеки Любов Олексютенко організувала екскурсію на «Михайлівську цілину» для юних користувачів бібліотеки

Її провів для них молодший науковий співробітник заповідника Микола Піддубина.

 

МІНІ-МІС УКРАЇНОЧКА С. МЕЖИРІЧ

Мода не змінюється раптово. Мода – це справа рук людей! Творчість, фантазії, бажання – моду змінюють кожен день! Краса – врятує світ!

На підтвердження цієї думки у Межиріцькому сільському будинку культури пройшов конкурс краси, творчості та пропаганди національних символів «Міні – міс Україночка». У конкурсі приймали участь діти віком від 5 до 10 років, та від 10 до 15 років.