Міськрайонна газета

Статті

ВІКТОР ХИМИЧ: ЛИШЕ ЗАВДЯКИ ТІСНІЙ СПІВПРАЦІ ОРГАНІВ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, БІЗНЕСУ Й ГРОМАДСЬКОСТІ ВДАЄТЬСЯ ВИРІШУВАТИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ РАЙОНУ

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення об’єктивної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації, відповідно статті 45 Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», 25 лютого 2019 року голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич публічно прозвітував про роботу у 2018 році

На даному заході були присутні керівники підприємств, установ, організацій району, депутати районної ради, голови сільських рад, громадськість, представники засобів масової інформації.
Заслухавши звітну інформацію голови райдержадміністрації голова Лебединської районної ради Василь Калита відзначив, що у районі налагоджена постійна і тісна співпраця між виконавчою владою і органами місцевого самоврядування, усі питання життєдіяльності району вирішуються спільно. Велика увага приділяється розвитку галузі культури в районі. Керівництво району усіляко сприяє ініціативам культпрацівників у даному напрямку. Про це говорила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз.
Подякувала районній владі за підтримку і допомогу, увагу до осіб з інвалідністю голова районної громадської організації інвалідів Валентина Івашина.