Міськрайонна газета

Статті

ЛЕБЕДИНЩИНА ПОПРОЩАЛАСЬ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

Жителі Лебединщини, представники районної влади, друзі, односельчани,  товариші по службі у с.Михайлівка провели в останню путь земляка - бійця Збройних Сил України Олега Колісника

24-річний юнак трагічно загинув 07.12.2018 у ДТП на Хмельниччині. Із 2015 він проходив тут строкову військову службу у в/ч А1358, потім продовжив службу у лавах Збройних Сил України за контрактом. Приймав участь у бойових діях у зоні АТО, за що має нагороду Президента. Лише позитивними словами, як старанного, ввічливого, відповідального, безвідмовного, характеризували Олега товариші по службі, які прибули на церемонію прощання. Громадянином, який гідно виконав свій конституційний обов’язок, проявив любов до Батьківщини, ставши на її захист, назвав його Лебединський військовий комісар Роман Перекрестов. Співчуття родині загиблого, подяку за виховання сина – патріота висловили тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина, заступник голови районної ради Світлана Горошко, Михайлівський сільський голова Володимир Білик.

Панахиду за загиблим відправив настоятель Свято-Троїцької церкви отець Богдан. Поховали бійця на сільському кладовищі. У Олега Колісника залишились батьки, троє братів і сестра.