Міськрайонна газета

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РДА ПРО ФІНАНСУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Лебединська районна державна адміністрація працює над розробкою проекту розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про внесення змін до Порядку отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Просимо в термін до 27.02.2019 надавати свої пропозиції щодо переліку актуальних питань, які потребують обговорення, в управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації (1 поверх, тел. 2-27-09) або надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про внесення змін до Порядку отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Звіт про обговорення