Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ БЕРЕЗЕНЬ 2019

Порядок денний засідання колегії райдержадміністрації 27.03.2019

1. Про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році.

2.  Про зміцнення, розвиток та модернізацію матеріально-технічної бази закладів культури Лебединського району.

Проект доручення голови Лебединської районної державної адміністрації про зміцнення, розвиток та модернізацію матеріально-технічної бази закладів культури Лебединського району.

3. Про виконання районної цільової програми розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Лебединському районі на 2018-2020 роки.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання районної цільової програми розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Лебединському районі    на 2018-2020 роки.

4. Про поводження з безхазяйними відходами і непридатними пестицидами на території Лебединського району та діяльність постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при Лебединській районній державній адміністрації.

Проект доручення голови Лебединської районної державної адміністрації про поводження з безхазяйними відходами і непридатними пестицидами на території Лебединського району та діяльність постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при Лебединській районній державній адміністрації.

Рішення колегії райдержадміністрації

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році" від 28.03.2019 №61-ОД

Доручення голови Лебединської районної державної адміністрації "Про поводження з безхазяйними відходами і непридатними пестицидами на території Лебединського району та діяльність постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при Лебединській районній державній адміністрації" від 28.03.2019 №4-ОД

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про виконання районної цільової  програми розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Лебединському районі на 2018-2022 роки від 02.04.2019 №68-ОД

Доручення голови Лебединської районної державної адміністрації "Про зміцнення, розвиток та модернізацію матеріально-технічної бази закладів культури Лебединського району" від 28.03.2019 №5-ОД

Протокол засідання колегії райдержадміністрації