Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ЛЮТИЙ 2019

Порядок денний спільного засідання районної Ради регіонального розвитку і колегії райдержадміністрації 25.02.2019

1. Про стан та перспективи реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу у Лебединському районі.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації про стан та перспективи реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу у Лебединському районі.

2.  Про надання житлових субсидій населенню району на опалюваний період 2018-2019 років.

Проект доручення голови Лебединської районної державної адміністрації про надання житлових субсидій населенню району на опалюваний період 2018-2019 років.

3. Про стан та перспективи реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту у Лебединському районі.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації про стан та перспективи реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту у Лебединському районі.

Рішення колегії райдержадміністрації

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про стан та перспективи реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу в Лебединському районі" від 01.03.2019 №44-ОД

Доручення голови Лебединської районної державної адміністрації "Про надання житлових субсидій населенню району на опалювальний період 2018-2019 років" від 01.03.2019 №2-ОД

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації

Протокол спільного засідання районної Ради регіонального розвитку і колегії райдержадміністрації