Міськрайонна газета

У 60-РІЧЧЯ ВІТАННЯ ПРИЙМАВ ВОЇН-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ ІЗ МОСКОВСЬКОГО БОБРИКА

10 лютого ювілейний День народження відзначив житель с.Московський Бобрик, учасник бойових дій у Республіці Афганістан, Покотило Павло Юрійович

Цього дня його вітали рідні, близькі, друзі. Привітали ювіляра почесні гості: голова райдержадміністрації Віктор Химич та голова районної ради Василь Калита. Вони подякували за відданість Батьківщині, сумлінне виконання військового обов’язку, проявлені тоді стійкість, гідність та мужність, зазначивши, що ці якості наразі є прикладом для наслідування молодому поколінню. Від районної кагорти колишніх воїнів-інтернаціоналістів бойового побратима привітав голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов. Чимало теплих слів від сільської громади висловив на адресу Павла Юрійовича сільський голова Олександр Дубровін. Всі вони також бажали імениннику міцного здоров’я, родинного благополуччя та миру.

На афганській війні був із 1979 до 1981 року. Служив у м.Кабул, у військових формуваннях, які забезпечували зв’язок.

Після війни повернувся на Лебединщину, працював водієм у лебединському автопарку аж до виходу на заслужений відпочинок. Відповідальний, чесний, сумлінний, уважний – таким є Павло Юрійович для своєї родини, був для колег на підприємстві. Лише гарними словами характеризує його й сільський голова.

Надійною, єдиною, люблячою супутницею життя ювіляра є дружина Віра. Постійно вдвох, постійно разом переживали життєві труднощі, приймали важливі сімейні рішення, народили й виховали двох дітей, які від батьків наслідували такі ж гарні якості та є їх гордістю. Найбільшою втіхою для подружжя Павла і Віри є двоє онучат.