Міськрайонна газета

МІНСОЦПОЛІТИКИ ПРЕЗЕНТУВАЛО НОВУ МОДЕЛЬ ОФІСІВ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ В РЕГІОНАХ

Міністерство соціальної політики презентувало модель розміщення фронт-офісів у регіонах, що значно полегшить подачу документів для оформлення соціальних виплат

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Юлія СОКОЛОВСЬКА під час прес-конференції «Презентація програмного комплексу «Соціальна громада» та результати моделювання мережі фронт-офісів, які наблизять соціальні сервіси до мешканців ОТГ».

«Наша мета – максимальна легкість і доступність соціальних сервісів для українців. Саме тому ми запроваджуємо модель фронт-офісів – центрів, де люди можуть подати документи на оформлення соціальних виплат та послуг. Суть фронт-офісу – територіальна доступність до людини. У перспективі такі послуги будуть надаватися в кожній ОТГ. На розвиток фронт-офісів в регіонах ми передбачили 150 млн грн у 2020 році», – зазначила Юлія Соколовська.

За словами Міністра, мешканці більше 70% новостворених ОТГ країни не мають змоги швидко і поруч з домом подати документи, їм часто доводиться їхати 20-70 км в районний центр для отримання адміністративних послуг соціального характеру. Існуюча мережа ЦНАПів та фронт-офісів не охоплює у межах 10 км радіусу 12 млн населення. Тому Міністерство пропонує відкривати фронт-офіси в усіх ОТГ та готове за кошти Світового Банку сприяти забезпеченню їх комп’ютерною технікою для підсилення спроможності громад щодо розвитку цих сервісів.