Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ СУМСЬКОГО ОЦЗ ІНФОРМУЄ

На даний час у Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває на обліку 634 безробітних жителів району, що на 116 осіб більше показника 2019 року. З них: жінки - 48%, молодь у віці до 35 років – 25%

Протягом звітного року до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру безробітні не залучалися, проходило професійне навчання – 4 безробітні, працевлаштовано за направленням служби зайнятості – 15 осіб, що на 9 безробітних більше минулорічного показника.

Однією із складових активної політики зайнятості є профорієнтаційна робота, мета якої - забезпечити ефективне використання трудового потенціалу особистості. Профорієнтаційна робота проводилася за такими напрямками: професійна інформація, професійна консультація, професійний відбір, професійна діагностика. Всього надано 200 профорієнтаційних послуг  196 особам.

Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості  проведено  6 інформаційних семінарів з безробітними, якими охоплено 43особи, 1 семінар з техніки пошуку роботи.