Міськрайонна газета

ВІДДАНІСТЬ БАТЬКІВЩИНІ - ПРИКЛАД ДЛЯ МОЛОДІ

Голова Лебединської райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ, голова Лебединської районної ради Василь КАЛИТА та голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов привітали з 65-річчям ветерана війни у Республіці Афганістан, учасника бойових дій, Володимира Кир’яненка

Вони вручили ювіляру квіти, пам’ятний подарунок та вітальну листівку, висловили вдячність за гідне виконання військового і громадянського обов’язку.

Від Будильської сільської громади ювіляра привітав сільський голова Володимир Шкурко. Сільський голова характеризує жителя с.Будилка як вмілого господаря, відповідального і сумлінного трударя.

Воїнами-інтернаціоналістами стали звати тих, хто в роки існування Радянського Союзу виконував свій військовий обов’язок, беручи участь у миротворчих місіях у 15-ти країнах світу. Серед таких воїнів було й чимало українців, які несли службу в «гарячих точках» Афганістану, Іраку, Єгипту, Сирії, Анголи, Чехословаччини, Югославії, В’єтнаму, Північної Кореї, Угорщини та ін.

З 1983 до 1984 року Володимиу Григоровичу довелося виконувати інтернаціональний обов’язок у Демократичній Республіці Афганістан. Служив у Кабулі, в складі повітряно-десантних військ. Там він виявив витримку, вірність своєму народові і державі, відповідальність та надійність.

На честь іменинника прозвучало чимало теплих побажань.