Міськрайонна газета

НА РЕМОНТ ДОРІГ У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ В 2019 РОЦІ ВИТРАТИЛИ МАЙЖЕ 33 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

На апаратній нараді в райдержадміністрації про виконання ремонтних робіт на автодорогах Лебединського району інформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярослав СКОРНЯКОВ

Всього за рахунок державного та місцевих бюджетів на дороги державного значення у сумському, тростянецькому та охтирському напрямках використано коштів у сумі 9470,0 тис. гривень. За рахунок державного, обласного та сільських бюджетів протягом 2019 року на автошляхах району загального користування місцевого значення виконано поточний середній ремонт на загальну суму 22217,0 тис. гривень. Проведено також ремонти мостів через р.Псел до с.Межиріч, до с.Пристайлове, через р. Грунь до с. Катеринівка. За рахунок коштів сільських бюджетів проведено ремонт комунальних доріг населених пунктів району (с. Будилка, с. Кирдилівщина, с. Ворожба, с. Даценківка) на загальну суму 680,0 тис. гривень.

У 2020 році в Лебединському районі планується провести поточні середні ремонти доріг загального користування місцевого значення за рахунок державного бюджету на загальну суму 24000,0 тис. гривень за такими напрямками: Пристайлове-Кам’яне-Боровенька, Першотравневе-Василівка-Капустинці-Подільки та Грамине-Голубівка-Гостробури-Межиріч-Токарі. Також заплановано провести поточний середній ремонт дороги державного значення Т 19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенівка (торги відбулися) на загальну суму 240000,0 тис. гривень, поточних дрібних ремонтів доріг загального користування місцевого значення - на загальну суму 37000,0 тис. гривень.

Коментуючи виступ доповідача голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ зазначив, що вперше у 2019 році на ремонт доріг із державного та обласного бюджетів була виділена для Лебединського району така значна сума коштів. При допомозі бюджетів вищого рівня питання ремонту доріг у районі в 2020 році буде вирішено повністю.