Міськрайонна газета

ІРИНА КУПРЕЙЧИК ЗУСТРІЛАСЯ З УПОВНОВАЖЕНИМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації обговорила з новопризначеним Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в північних областях України Ігорем ГУРІНИМ питання співпраці

«Я співпрацюю з Рівненською, Житомирською, Чернігівською, Сумською, Київською областю та м. Київ. До моїх повноважень віднесені питання щодо запобігання порушенням прав і свобод людини і громадянина та сприяння їх поновленню, а також сприяння правовій інформативності населення, зокрема в Сумській області. Ми займаємося моніторингом «місць не свободи», до яких відносяться не лише тюрми, а й інтернатні заклади, спецшколи тощо. Крім того, до моєї компетенції входять питання щодо звернення громадян та доступу до публічної інформації. Наразі питань до Сумщини в мене немає. Сподіваюся на продуктивну співпрацю».

Ірина Купрейчик і заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, який є куратором означених питань в області, наголосили на готовності до всебічної співпраці і сприяння уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

«Ми завжди готові до співпраці, адже обласна влада активно працює в питаннях щодо додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина», – підкреслила Ірина Купрейчик.