Міськрайонна газета

ІРИНА КУПРЕЙЧИК ЗУСТРІЛАСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ СУМЩИНИ

Під час наради з питань співпраці з Асоціацією підприємців Сумської області тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації наголосила на необхідності співпраці заради економічного розвитку регіону

«Сьогодні ми маємо зробити все можливе, щоб молоді спеціалісти знаходили себе в області, а не їхали за кордон в пошуках роботи з гідною заробітною платою, – зазначила Ірина Купрейчик. – Один із шляхів – це розвиток малого та середнього бізнесу».

Члени Асоціації підприємців на чолі з головою Борисом КОГАНОМ говорили про необхідність державної та обласної підтримки малого і середнього бізнесу, в тому числі в об’єднаних територіальних громадах.

Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу Тарас САВЧЕНКО, зокрема, повідомив, що невдовзі будуть проведені семінари і навчання для ОТГ щодо розвитку бізнес-ініціатив в аграрному секторі, створення кооперативів та кластерів.

«У минулому році був заснований Сумський бізнес-хаб, і ми плануємо консалтинг громад, зокрема, консультування щодо проектного менеджменту та розвитку бізнесу. Майстер-класи хочемо провести 7 і 8 лютого для десяти ОТГ», – розповів він.

Підприємець Андрій МАРАХОВСЬКИЙ додав, що на Сумщині мають розвиватися кластери, зокрема, в аграрній галузі. Але справа далеко не піде без підтримки державою внутрішнього виробника. Те ж саме і з кооперативами, які зараз в «тіні», і легально працювати зможуть лише за підтримки різних рівнів влади.

Ірина Купрейчик домовилася з підприємцями, що до наступної зустрічі вони мають напрацювати конкретні пропозиції щодо ефективної співпраці обласної влади та бізнесу.