Міськрайонна газета

НА ЛЕБЕДИНЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Оновлення сервісного центру є частиною проєкту — ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта

Приміщення Лебединського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) оновлено відповідно до запроваджених Пенсійним фондом України єдиних стандартів обслуговування.

Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за стандартами, єдиними для всіх.

У відділі обслуговування робочі місця спеціалістів обладнані сучасною технікою, встановлено систему відеоспостереження.

Облаштовано зону очікування зручними місцями для сидіння, інформаційними стендами, наявна система електронної черги. У зоні очікування для відвідувачів є можливість ознайомитися з пенсійними новинами,  переглянути інформаційні соціальні ролики.

У зв’язку з розташуванням відділу обслуговування на третьому поверсі, для осіб з обмеженими фізичними можливостями при вході в приміщення облаштовано кнопка виклику спеціалістів.

Оновлений відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працює з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15 години, в п’ятницю з 8.00 до 16.00 години без перерв,  за адресою : м.Лебедин,вул..Шевська, 6б.