Міськрайонна газета

У РАЙОНІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЗА 2019 РІК

Під час апаратної наради, яку проводив голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ, розглядалось питання щодо забезпечення протипожежного захисту на території Лебединського району у 2019 році
Підсумки роботи за минулий рік з цього напрямку підвели рятувальники Лебединської СДПЧ-18. За словами начальника місцевої рятувальної служби Андрія Кана кількість пожеж у 2019 році зменшилась, порівняно з 2018 роком.
Він проаналізував рівень організації сільськими радами роботи з протипожежного захисту. Також зазначив, що найбільше пожеж виникло у приватних господах незахищених верств населення, які мають пічне опалення, через недотримання правил протипожежної безпеки.
Головою райдержадміністрації дано доручення районним службам, які опікуються даною категорією громадян, консолідовано провести відповідну роботу із перевірки стану опалення у помешканнях, профілактичні бесіди з господарями стосовно протипожежної безпеки. Особливу увагу - сім'ям, які мають малолітніх дітей.
Підтримана також пропозиція директора Лебединського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариси Грицини організації і проведення розширеної наради у райдержадміністрації на тему протипожежної безпеки за участю соціальних служб і рятувальників.