Міськрайонна газета

РАЙОННЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

В Новий рік та на Різдво Христове усі діти чекають на подарунки та потребують уваги дорослих, тому вже стало доброю традицією кожного року проводити в районі новорічне свято для дітей пільгових категорій, та дітей, які мають успіхи у навчанні та спорті

Понад 300 дітей району стали глядачами новорічноїказки «Новорічний торт для Діда Мороза». Його майстерно готували разом з малечею казкові герої країни Діснейленд, ролі яких виконували керівники гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості.

З новорічними вітаннями до дітей звернулись голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ і голова районної ради Василь КАЛИТА завітавши на новорічне театралізоване дійство. «Новорічні свята символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Тому турбота про дітей – це чи не найперший обов’язок дорослих. На новорічно-різдвяні свята жодна дитина не повинна залишитись без уваги, подарунка та теплого слова», – зазначив Віктор ХИМИЧ. Керівники району побажали школярам здоров’я, миру, щастя, добробуту, здійснення мрій, яскравих вражень та веселих канікул.  

Протягом дійства зал районного будинку культури був наповнений сотнями дитячих посмішок та казковим настроєм. Адже казкові герої для них підготували чимало розважальних конкурсів. Діти приймали участь у естафетах, танцювальних руханках.

Також кожна дитина отримала солодкий подарунок.