Міськрайонна газета

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ГОЛОВИ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Шановні жителі Лебединщини!

Минають останні дні 2019 року.

Протягом року робота районної влади спрямовувалась на реалізацію державної політики у різних сферах життєдіяльності району, покращення добробуту населення, вирішення соціально-побутових питань. Активно впроваджувалися проекти економічного і соціального розвитку району, заходи освітньої і медичної реформ. Значна увага приділялась забезпеченню соціальних гарантій населенню, вживались заходи щодо дотримання законності, ефективного використання земельних ресурсів, що у свою чергу сприяло наповненню місцевих бюджетів.

З позитивними показниками спрацювала головна галузь району – аграрна. А це – одна з запорук забезпечення продовольчої безпеки нашого краю.

Завдячуючи спільним зусиллям виконано зведений бюджет району, відсутня заборгованість із заробітної плати у бюджетній сфері.

Хочу подякувати усім мешканцям району за розуміння і підтримку. Кожен із вас своєю працею зробив великий внесок у розвиток Лебединщини.

Напередодні Нового року бажаю вам, щоб збулося все задумане, а прийдешній 2020 рік став кращим, ніж попередній. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби в новому році щасливих людей стало більше. Хай новий рік принесе нам довгоочікуваний мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою                                                                     Віктор ХИМИЧ