Міськрайонна газета

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ВІТАННЯ ДЛЯ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Відзначення новорічних свят на Лебединщині розпочалось з привітання трудових колективів, установ, організацій, служб районну працівниками культури та аматорами сцени

28 грудня з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим вони вітали працівників районних органів влади.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись керівники району. Голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ підсумував досягнення та здобутки району за 2019 рік, наголосивши, що основна заслуга в цьому – єдність і згуртованість районної громади, подякував усім за порозуміння та співпрацю, а попереду ще чимало перпективних планів і задумів.  

Від депутатського корпусу привітав усіх голова районної ради Василь КАЛИТА. Він також відзначив, що виконавча влада і органи місцевого самоврядування в районі працюють злагоджено, на єдину мету. Велика заслуга в розвитку Лебединського району належить сільським радам.

Очільники побажали співвітчизникам у новому році миру, злагоди, радості, здійснення надій, планів, сподівань, де найголовнішим для кожного українця є мир у державі.

Щирі побажання для колег висловили сільські голови. Святкова програма була насичена веселими новорічними та різдвяними піснями у виконанні кращих аматорських колективів району. Вони зігріли теплом та радістю всіх присутніх та подарували святковий настрій.