Міськрайонна газета

ЗАСЯЯЛА СВЯТКОВИМИ ВОГНЯМИ ГОЛОВНА РАЙОННА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Традиційним у Лебединському районі є святкове дійство, коли запалюють вогнями головну новорічну ялинку. Щороку естафету проведення святкової програми одна за одною переймають сільські ради
Цьогоріч, 26 грудня, новорічна красуня зібрала районну громаду в с.Великий Вистороп. У самому центрі села, біля будинку культури, святково вбрана ялинка чекала гостей.
Жителів Лебединщини з наступаючими новорічними святами привітали керівники району.

«Протягом 2019 року робота районної влади спрямовувалась на реалізацію державної політики у різних сферах життєдіяльності району, покращення добробуту населення, вирішення соціально-побутових питань. Активно впроваджувалися проєкти економічного і соціального розвитку району, заходи освітньої і медичної реформ. Значна увага приділялась забезпеченню соціальних гарантій населенню, вживались заходи щодо дотримання законності, ефективного використання земельних ресурсів, що у свою чергу сприяло наповненню місцевих бюджетів. З позитивними показниками спрацювала головна галузь району – аграрна. Завдячуючи спільним зусиллям виконано бюджет району, відсутня заборгованість із заробітної плати у бюджетній сфері», - зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Віктор Химич.
Чимало щирих слів вітань районній громаді адресував голова районної ради Василь Калита. Очільники подякувати усім мешканцям району за розуміння і підтримку та побажали міцного здоров’я, успіхів у новому році, радості й оптимізму, здійснення найзаповітніших мрій та бажань.
Односельців та гостей заходу поздоровила з новорічно-різдвяними святами виконуюча обов’язки Великовисторопського сільського голови Валентина Бугаєнко.
Звичайно ж, не обійшлося на святі і без Діда Мороза та Снігуроньки, без яких новорічні свята неможливі.
Яскравою і незабутньою, вражаючою родзинкою програми став парад Дідів Морозів та Снігурок. 12 казкових пар вишикувались на помості сільського будинку культури та промовивши хором чарівні слова, запалили яскраві вогні на головній ялинці району. Вона своєю красою буде зігрівати жителів Лебединщини упродовж тривалих зимових свят.
Солісти і художні колективи районного та сільських будинків культури новорічними піснями розпалювали веселий святковий настрій в присутніх. Звучали пісні про зиму й Новий рік, дзвінкі колядки, щедрівки. Хороводили поряд з ялинкою, усі разом підспівуючи й підтанцьовуючи.
Молодь смакувала ексклюзивні напої від Сергія Семенова, діти – солодку вату.
Завершилося новорічне дійство феєрверком від депутата Сумської обласної ради Магомеда Галаєва.
Новорічні свята традиційно є очікуваними, сповненими сподівань, тому, мабуть, і залишаються найулюбленішими як для дорослих, так і для малечі. Дорослі мають робити все, аби війна в країні не затьмарювала щасливого дитинства для малечі. Тому й звучали численні побажання, щоб для усіх нас у наступному році, в першу чергу, настав довгоочікуваний мир та спокій.