Міськрайонна газета

ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ В 2020 РОЦІ ОТРИМАЮТЬ 2 ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Результати рейтингового оцінювання ветеранських громадських організацій, які подали свої пропозиції на районний конкурс фінансової підтримки з районного бюджету в 2020 році, обговорила сьогодні конкурсна комісія під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани ЛИХИНИ

Лідером рейтингу визначено районну громадську організацію ветеранів війни і праці. У 2020 році на реалізацію проєкту «Ветерани рідного краю» вона отримає фінансову підтримку з районного бюджету в сумі 23 тисячі гривень. Районна громадська організація «Ветерани Афганістану Лебединщини» отримає на реалізацію проєкту під назвою «Пам`ятаємо про загиблих, піклуємося про живих» фінансову підтримку з районного бюджету у сумі 21,9 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на оголошений у листопаді 2019 року конкурс свої проєкти подали дві районні громадські організації соціального спрямування: організація ветеранів війни і праці та «Ветерани Афганістану Лебединщини». Під час їх розгляду конкурсна комісія акцентувала увагу на визначених завданнях та цілях розроблених проектів. Враховувався попередній досвід конкурсантів.