Міськрайонна газета

ПЛІДНА РОБОТА ЧЕКАЄ НА УЧАСНИКІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ НА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА

"Із метою організації змістовного дозвілля під час новорічних та різдвяних свят в районі відділом культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації заплановано ряд заходів", - інформувала учасників апаратної наради в райдержадміністрації начальник відділу культури і туризму Ганна Богомаз

Культурно-масова програма циклу новорічно-різдвяних свят розпочалась у районному будинку культури в день Святого Миколая. Цього дня для вихованців гуртків провели свято «Миколай, ти до нас завітай!» за участю керівників району та представників духовенства.
24, 26-28 грудня 2019  року артисти районного будинку культури вітатимуть зі святами трудові колективи району.
26 грудня відбудеться відкриття головної районної ялинки в с. Великий Вистороп за участю керівників району, делегацій сільських рад, учасників художньої самодіяльності закладів культури району.
Із 25 грудня 2019 року до 1 січня 2020 року передноворічні вогники, концерти, зустрічі Нового року відбудуться в сільських закладах культури.
Для членів громадської організації інвалідів «Фенікс» працівники центральної районної бібліотеки та районного будинку культури проведуть Новорічний вогник.
На зимових канікулах школярам запропонують відвідати екскурсії у краєзнавчому музеї, працюватимуть любительські об’єднання, клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, як в клубних закладах, так і в бібліотеках.
Заключним акордом всіх зимових свят стане щорічний районний фестиваль «Різдвяні дзвони» у районному будинку культури.
Аматорський народний колектив «Лебедія» районного будинку культури візьме участь у фестивалі «Від Різдва до Водохреща», який відбудеться у м. Тростянець.