Міськрайонна газета

ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ ДОЗВІЛЛЯ ШКОЛЯРІВ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ ГОВОРИЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Із 26 грудня 2019 року до 12 січня 2020 року у всіх дітей триватимуть зимові шкільні канікули

За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Дудченко у цей період для школярів буде організоване активне дозвілля. Під час апаратної наради, яку проводив 23 грудня голова райдержадміністрації Віктор Химич, вона повідомила, що для дітей району новорічно-різдвяні свята вже розпочались 19 грудня. В цей день в усіх закладах освіти проведені святкові заходи до дня Святого Миколая. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО отримали солодкі подарунки.

У навчальних закладах під час канікул згідно планів роботи будуть проводитись святкові новорічні заходи: бали-маскаради, новорічні обряди, карнавали, вечори, дискотеки, творчі звіти талановитої та обдарованої молоді,  також працюватимуть гуртки, спортивні секції, шкільні бібліотеки, комп’ютерні класи, за окремим графіком проводитимуться індивідуальні заняття з предметів базового компоненту.

Для школярів також заплановані екскурсії до м. Суми, під час яких діти переглянуть виставу «Чарівник країни Оз» в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна, відвідають музеї, новорічну ялинку міста.

Для 249 обдарованих дітей та дітей соціально-незахищених категорій 3 січня 2020 року в районному будинку культури буде проведено новорічно-різдвяне свято.

Класними керівниками та класоводами у обов'язковому порядку з учнями проведено роз’яснювальну роботу про заборону використання відкритого вогню, петард та інших вибухонебезпечних предметів під час новорічно-різдвяних свят, дотримання правил поведінки на льоду, вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки.