Міськрайонна газета

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ВИХОВАНЦІВ РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

19 грудня День Святого Миколая святкували керівники гуртків районного будинку культури разом зі своїми вихованцями
Для дітей наставники влаштували цікаву святкову програму. Малечу та їх батьків привітали голова Лебединської райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ і голова Лебединської районної ради Василь КАЛИТА. Керівники району побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, веселих і радісних свят, а також, здійснення найзаповітніших мрій, шасливих і незабутніх новорічно-різдвяних свят, школярам - гарного відпочинку під час зимових канікул.
Із релігійним святом усіх учасників заходу привітав благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів. «Це одне з найсвітліших і найрадісніших свят, яке сповнене тепла і любові, милосердя й співчуття. Великого Чудотворця здавна вважають покровителем тих, хто більше всього потребує уваги та турботи, – дітей і знедолених», - зазначив він та закликав дітей бути милосердними, щирими, чуйними та добрими.
Святкова програма продовжилась виступами дитячих художніх колективів районного будинку культури. Близько 200 дітей виступали цього дня на головній районній сцені. Один одному вони дарували святковий і гарний настрій. Всі діти отримали у свято вітання від самого Святого Миколая (роль його виконав режисер народного драматичного театру "Орфей" Микола Корсун) і солодкі подарунки.
Діти завжди чекають на це свято. Ввечері, лягаючи спати, кожна дитина міркує, що ж саме принесе «Миколайчик» в цей раз?! Зранку під подушкою чекають знайти подарунки: цукерки, мандарини, іграшки…