Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЮНАКУ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ ВИПЛАЧЕНО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ВЛАСНОГО ЖИТЛА

26 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №616, що набула чинності 25 липня 2019 року, та якою внесені зміни до постанови КМУ від 15 листопада 2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у  2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа». 

Уряд цією постановою змінив Порядок та умови використання коштів субвенції з державного бюджету у цьому році та головних розпорядників коштів. На місцевому рівні в цьому році з питань придбання житла та виплати компенсації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, головними розпорядниками визначено управління соціального захисту населення.

У Лебединський район  на зазначені цілі спрямовано субвенцію державного бюджету в сумі 344596,0 гривень. 

Для формування пропозицій щодо спрямування субвенції за напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25.07.2019 № 152-ОД утворена районна комісія з питань використання субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Рішенням комісії особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, в порядку черговості взяття на квартирний облік, призначено грошову компенсацію  за  належне  для отримання житлове приміщення. Згідно договору куплі-продажу від 12.12.2019 управлінням соціального захисту населення  районної державної адміністрації виплачена грошова компенсація  на прибання  особою, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування квартири  в м.Лебедин.