Міськрайонна газета

ОСІННІЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВИКОНАНИЙ НА 100%

Про це учасників апаратної наради в райдержадміністрації повідомив тимчасово виконуючий обов'язки Лебединського військового комісара майор Ігор Ячменьов

11 призовників відправлено на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.
Позитивних результатів досягнуто завдяки взаємодії військового комісаріату з сільськими радами, Лебединським відділом поліції ГУНП в Сумській області, Роменською місцевою прокуратурою Сумської області, КНП "Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника". Спільно з правоохоронцями також відпрацьовані методи розшуку та притягнення до відповідальності громадян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.
Майор також проаналізував стан організації і ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних, призовників в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях Лебединського району в 2019 році. За результатами ряду проведених перевірок вцілому ця робота налаштована у відповідності до вимог законодавства. Та в окремих виявлені недоліки і недопрацювання, за що на відповідальних за ведення військового обліку  накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 гривень за ч.1 ст. 210-1 КУпАП.
Військовим комісаріатом проводилась робота щодо поновлення відомостей про громадян, які не досягли граничного віку перебування у запасі.