Міськрайонна газета

СТАН ЗЛОЧИННОСТІ У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ В 2019 РОЦІ ОБГОВОРЮВАЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На апаратній нараді, яку проводив голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ, інформував тимчасово виконуючий обов'язки начальника Лебединського ВП ГУНП в Сумській області Дмитро Отставних

За 11 місяців 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 126 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.

Із них за результатами розслідування 42 направлено до суду з обвинувальними  актами,  12 – направлено до суду з угодою про примирення, 3 – з угодою про визнання винуватості, 1 – про застосування примусових заходів медичного характеру, 1 - з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, по решті - триває слідство.

Із загальної кількості кримінальних проваджень (без врахування закритих за реабілітуючими ознаками): 37 – невеликої тяжкості; 44 – середньої тяжкості; 43 – тяжкі кримінальні правопорушення; 2 – особливо тяжких.

Найбільша злочинність спостерігається на території сільських рад: Будильської – 14, Ворожбянської – 11, Межиріцької – 10, Маловисторопської та Рябушківської– по 9, Бишкінської – 8, Гарбузівської – 7.

З метою стабілізації криміногенної ситуації у населених пунктах зі складною оперативною обстановкою правоохоронцями проводяться відпрацювання. Налагоджена тісна співпраця з органами місцевого самоврядування та райдержадміністрацією.