Міськрайонна газета

ТАМАРА ІЩЕНКО: «МИКОЛА ЧУДОТВОРЕЦЬ ДАРУЄ ДІТЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ НАДІЮ»

 

На її переконання, Образ Святого Миколая вчить дітей милосердю, чемності та щирості, спонукає до добрих справ, дарує надію.

«Центр щороку надає реабілітаційні послуги майже 1000 дітям-інвалідам. Одне із основних завдань установи – проведення реабілітаційних заходів, спрямованих на соціальну інтеграцію дітей-інвалідів у суспільство шляхом надання медичних, психолого-педагогічних послуг та проведення профорієнтаційної роботи з дітьми-інвалідами. Нині приділяється велика увага розширенню медичних послуг», – підкреслила директор центру Олена СУЩЕНКО.

За її словами, пізнавально та корисно проходить життя в стінах Центру. Тут функціонують виставки дитячих робіт, малюнків, відзначаються народні свята, проходять дитячі ранки.

«Мої донечки Варвара та Валерія на третьому місяці свого життя стали підопічними реабілітаційного центру, вже за півроку ми побачили разючі зміни. Дівчатка стали більш комунікабельними, навчаються повноцінно жити. Щиро радію, коли бачу в їх очах вогники зацікавленості навколишнім світом, всім новим», – сказала мати дівчаток Олеся АНІСІМОВА.