Міськрайонна газета

ОЛЕКСАНДР ЦУПРО: «У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ МИ ПРАГНЕМО ПОДАРУВАТИ СВЯТО КОЖНІЙ ДИТИНІ»

 

«Наша сім’я складається із шести діток: трьох синів та дочок. Наймолодшій – 2 рочки, а найстаршому – 12. Діти живуть дружно. Ми дуже щасливі. Дякуємо за підтримку соціальним службам та владі», – сказав батько родини Дмитро Кочережченко.

Олександр Цупро подякував родині за їх небайдужість до долі дітей, позбавлених батьківського піклування, вручив малечі подарунки та запросив родину на святкові дійства.

За його словами, цьогоріч з нагоди свят в області пройде 163 масштабних новорічно-різдвяних заходи. «До них вже долучилися тисячі благодійників, котрі вважають своїм обов’язком привітати дітей, які сьогодні потребують турботи», – повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації.

«Завдяки небайдужим людям та підтримці облдержадміністрації малеча зі 140 прийомних сімей та 23 дитячих будинків сімейного типу отримала подарунки. Цьогоріч із обласного бюджету були виділені кошти на гостинці для 3,5 тисяч дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах», –  поінформувала директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіТетянаШЕВЧЕНКО.

У 2013 році День Святого Миколая на Сумщині розпочався святковими молебнями за здоров’я та благополуччя всіх дітей, які пройшли у всіх храмах області.