Міськрайонна газета

ГОЛОВНА МІСІЯ - ЗАХИСТ СУВЕРЕНІТЕТУ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

За 28 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання
У переддень свята – Дня Збройних Сил України, 4 грудня, військових Лебединського військового комісаріату та військової частини, що дислокується у районі, привітали керівники району й міста. Урочисті святкові заходи для них проходили у Лебединському ВПУ лісового господарства.
Привітали військовослужбовців з їхнім професійним святом, подякували їм за ту нелегку службу, яку вони несуть, побажали міцного здоров’я і мирного неба над головою голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ і тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради Світлана ГОРОШКО.
«Завдяки мужнім і героїчним військовослужбовцям, їх незламному духу наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність», - звучало у вітальній промові керівників району.
За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань кращих військовослужбовців відзначили почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Нагороди за волонтерську діяльність від районної влади отримали також районна Спілка жінок і відділ освіти райдержадміністрації.
Усіх військовослужбовців особового складу привітали Лебединський військовий комісар Роман Перекрестов та командир 2 реактивного дивізіону 27 Сумської реактивної артилерійської бригади Олександр Олійник. Заступник командира дивізіону Костянтин Давиденко оголосив наказ командування про відзначення нагородами членів особового складу і присвоєння чергових звань.
Святковий концерт був підготовлений силами районного будинку культури і ВПУ лісового господарства. Кращі солісти і творчі колективи створювали глядацькій аудиторії гарний святковий настрій та приємні емоції.