Міськрайонна газета

НА КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛИ ПРОЄКТ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ НА 2020 РІК

Засідання колегії райдержадміністрації проводив голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ

Одним із основних питань порядку денного був попередній розгляд проєкту районного бюджету на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки. Детально проаналізувала доходи і видатки Лебединського району, які плануються у 2020 році, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Лапоног.

Обсяг ресурсу загального фонду районного бюджету на 2020 рік прогнозується в сумі 114407,8 тис. гривень. 

При визначенні обсягу видаткової частини проекту районного бюджету на 2020 рік враховано: підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки; зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв; фінансування вторинної  медичної допомоги з 1 квітня через окрему бюджетну програму з державного бюджету.

На наступний рік планується дещо збільшити видатки на оздоровлення та відпочинок дітей, на надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам. Натомість зменшено фінансування галузі культури, порівняно з 2019 роком. Фівнансування галузі охорони здоров'я буде здійснюватись відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про державні гарантії медичного обслуговування населення», окремих бюджетних програм Міністерства охорони здоров’я України, за рахунок коштів медичної субвенції та власних ресурсів районного бюджету, що не забезпечені обсягом медичної субвенції.

Проєкт головного фінансового документу району сформований. Тепер з урахуванням змін, що будуть внесені до проєкту Державного бюджету та наданими трансфертами з інших місцевих бюджетів, він буде представлений на розгляд депутатського корпусу Лебединської районної ради на черговій сесії.