Міськрайонна газета

ЧАС ПІДВОДИТИ ПІДСУМКИ

Серед промислових підприємств району з приростом виробництва спрацювали чотири підприємства: ТОВ «Компанія «Еко-Енергія» (+82,1), ДП «Лебединський агролісгосп» (+20,3), Лебединська філія ДП «Укрветсанзавод» (+16,8%) та ОП «Лебединська районна друкарня» (+10,9%). За оперативними даними загальний обсяг реалізованої промислової продукції за січень-листопад 2013 року збільшився на 72,4% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.В останні роки сільськогосподарська галузь району стабільно розвивається. За 11 місяців 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено валової продукції на суму 417,6 млн. грн., що на 5,7%  більше до відповідного періоду минулого року.

Зібрано 172,8 тис.тонн зерна, вироблено соняшнику 28,2 тис.тонн, це –найкращий показник за останні роки.

У СТОВ ім. Шевченка завершено реконструкцію молочнотоварної ферми та встановлений молокопровід на 200 голів  у сумі 350,0 тис. грн.

Протягом 2013 року проведена реконструкція приміщення для відгодівлі свиней у СТОВ «АХ» на суму 7,5 млн.грн.  На території Голубівської сільської ради с. Павлівка проведена реконструкція молочно-товарної ферми з встановленням молокопроводу. У ТОВ «Лебединське ХХП» проведена модернізація сушки та підйомників на суму 3000,0 тис.грн. Лебединською районною державною адміністрацією активізована робота щодо поліпшення інвестиційного клімату в районі. За січень – листопад 2013 року в агропромисловий комплекс підприємствами району освоєні інвестиції в основний капітал на суму 33,8 млн. грн., що на 24,0 млн.грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району становить 2830,8 тис. дол. США та складає 136,8 дол.США на одного мешканця району.

У районі створено центр з надання адміністративних послуг, діяльність якого спрямована на створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг.

За звітний період зовнішньоторговельний оборот району товарами та послугами склав 2273,2 тис. доларів США, що на 22,7 % більше, ніж за  відповідний період 2012 року. Район здійснює тільки експорті операції. Основу товарної структури зовнішньої торгівлі району складає пиломатеріал та пиловник хвойних порід.

За підсумками  11 місяців  поточного року  бюджет району  по власних і закріплених  доходах  виконано на 116,2 %  до  затверджених місцевими радами показників.

Відстежується тенденція  до зменшення чисельності осіб, зареєстрованих у Лебединському міськрайонному центрі зайнятості.

Протягом 2013 року розмір соціальної допомоги зріс на 13,1%, заробітної плати – на 19,5%.

Відкрито пункт невідкладної медичної допомоги в структурі поліклінічного відділення з цілодобовим функціонуванням. Створений центр первинної медико – санітарної допомоги.