Міськрайонна газета

З ДОБРОМ, МИЛОСЕРДЯМ, ГУМАННІСТЮ У СЕРЦІ

Благодійну акцію на підтримку тяжкохворих «З добром у серці» провели у Лебединському районі

Благодійний захід, організований відділом культури і туризму райдержадміністрації спільно з районною громадською організацією Спілка жінок, відбувся за підтримки керівників району. Почався він благодійним ярмарком сільськогосподарської продукції, який влаштували біля районного будинку культури сільські заклади культури. Близько двох годин тут кипіла жвава торгівля. Картоплю, томати, перець, зелень, горіхи, гарбузи, виноград, цибулю, часник, моркву, буряки…(всього й не перелічити) мав змогу придбати кожен охочий.

«Так важливо у наш час проявляти до ближніх такі якості, як добро, милосердя, чуйність, уміння співпереживати. Благодійність є найбільшим виявом гуманності», - у своєму зверненні до громадськості зазначив голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ.

«Благодійність і милосердя в сучасних умовах - це щира допомога нужденним», - підтримав його голова районної ради Василь КАЛИТА.

Районні керманичі висловили вдячність організаторам, учасникам благодійного заходу та всім, хто долучився до нього.

Ярмарок продовжився концертною програмою. Свої кращі таланти демонстрували пересічним лебединцям творчі колективи закладів культури району.

Подібні заходи вже не вперше проводяться у Лебединському районі. Зібрані під час акції кошти (8972 грн.) віддадуть на лікування та реабілітацію тяжкохворих земляків. З кожним роком все більше людей долучається до благодійності. Безумовно, цих коштів недостатньо для лікування, але їх достатньо для того, щоб підтримати і вселити надію у серця хворих, показати, що вони не сам-на-сам із недугою, що є співчуття та порозуміння серед людей.