Міськрайонна газета

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ АСПЕКТОМ У РОБОТІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Химича проведений День віддаленого села: виїзна громадська приймальня на території Василівської сільської ради

Таке спілкування з виїздом на місця дозволяє досконаліше вивчити проблемні питання сільських жителів та налагодити більш дієву співпрацю органів державної влади та місцевого самоврядування у роботі із забезпечення економічного та соціального розвитку району.

Жителі села  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади. Громадян турбували питання щодо організації виїзної торгівлі, ремонту лінії електропередач та проведення обрізання дерев, ремонту колодязів та забезпечення інтернетом сільської лікарської амбулаторії.

Очільник району також проінспектував заклади соціальної сфери та поспілкувався з активом сільської громади стосовно можливих шляхів вирішення проблемних питань Василівської громади, надав необхідні роз’яснення та запевнив присутніх, що райдержадміністрацією буде докладено максимум зусиль задля швидкого вирішення порушених питань в межах повноважень райдержадміністрації.