Міськрайонна газета

ПРО ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З відповідним питанням в ході чергової апаратної наради присутніх ознайомив Михайлівський сільський голова В.Білик

Станом на 01.08.2019 населення Михайлівськоїсільської ради обслуговують 6 закладів торгівлі приватних підприємців – ФОП Авраменко М.О., ФОП Трохимчук А.М., ФОП Холоденко С.Ю., ФОП Скляр О.В., Костікова О.О. у с.Михайлівка та ФОП Меша Н.М. у с. Першотравневе. У магазинах реалізують товари змішаного асортименту. За попередніми заявками жителів завозяться товари складного асортименту – побутова техніка та будівельні матеріали.

Хліб та хлібобулочні вироби у торговельну мережу завозяться  щоденно ПП «Контакт» та ПП Цап Л.Г. Скарг на якість торговельного обслуговування від жителів сільської ради не надходило.

Заклади торгівлі  приведені у відповідність до санітарних вимог та правил торгівлі. Куточки покупця укомплектовані документацією відповідно до вимог чинного законодавства.

Виконавчий комітет сільської ради здійснює контроль за дотриманням прав споживачів, реєструє ліцензії на продаж підакцизних товарів, погоджує графіки роботи торговельних точок. Для людей з обмеженими фізичними можливостями торгівельні заклади обладнано пандусами.

Також підприємцями з міста Лебедин проводиться виїзне побутове обслуговування за наявності заявок від жителів сільської ради.