Міськрайонна газета

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЖИТТЯ БЕЗ БАР’ЄРІВ

 

Цими днями під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І. Легкого проведено інспектування закладів бюджетної та соціальної сфери щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об‘єктів житлового та громадського призначення. Проведено моніторинг об’єктів соціальної інфраструктури та соціально-культурної сфери, які підлягають першочерговому пристосуванню до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 Із 116 приміщень установ та організацій у 23-х населених пунктах району облаштовані засобами безбар’єрного доступу до них осіб з обмеженими фізичними можливостями,  а саме: 87- обладнано пандусами, 17- кнопками виклику , 12- мають безперешкодний  доступ до приміщення.

 Із 23-х приміщень сільських рад 13 обладнані  пандусами, 6-кнопками виклику ( Василівка, Курган, Павленкове, Калюжне, Штепівка та Боровенька) і 4 приміщення не потребують будівництва пандусів.   19   закладів культури району  та сільских клубів обладнано пандусами, 2 - не потребують будівництва пандусів.17 закладів охорони здоров’я обладнано пандусами, 5- кнопками виклику та 2 заклади не потребують будвництва пандусів. У поточному році ФАП у с.Ляшки Калюжнянської сільради та амбулаторія у с.Михайлівка обладнано пандусами.У той же час не в повній мірі  забезпечені вільним доступом поштові відділення.

 У поточному році планувалось обладнати пандусами 5 об’єктів, станом  на 01.11.2013 року фактично облаштовано пандусами приміщення Михайлівського ФАПу, поштового відділення у с.Василівка, магазину у с.Рябушки, кнопки виклику встановлені у приміщеннях ФАПу у с.Ляшки та поштового відділення с.Катеринівка. Додатково облаштовано пандусами 9 приміщень закладів освіти.