Міськрайонна газета

У ГАРБУЗІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Кожне село славне своєю історією, людьми, ремеслами, традиціями,  звичаями. Не виключенням є й Гарбузівка. У її минувшині одночасно тісно переплелися хліборобські і робітничі корені

Так повелося, що весело і змістовно відзначають День села на Трійцю гарбузівці.

Урочиста частина свята проходила у сільському клубі. Щоб привітати сільчан зі святами прибули почесні гості – представники районної влади. Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина і заступник голови районної ради Світлана Горошко у своїх вітаннях відзначили любов до рідного краю, мужність, працелюбність, героїзм, щирість, привітність та гостинність жителів Гарбузівської сільської ради. З нагоди Дня села нагородили почесними грамотами кращих місцевих трудівників.

З теплими вітаннями до односельчан звернувся Гарбузівський сільський голова Віталій Туча. З найкращими побажаннями також відзначив грамотами і подяками односельців. Теплою була вітальна промова керівника базового сільськогосподарського підприємства СФГ "Перлина" Юрія Максички. Він закликав усіх любити свою малу батьківщину, плідно працювати на її благо, пам’ятати й шанувати внесок пращурів у розвиток рідного краю.

Прекрасні хвилини святкового дозвілля та відпочинку, насолоди піснею подарували всім присутнім солісти районного будинку культури. Щирими оплесками нагороджували сельчани і гості їхні виступи.

Свято Дня села у Гарбузівці стало ще однією міцною ниточкою єднання жителів громади, свідченням чуття єдиної родини, готовності до спільної праці на благо рідного краю.

Завдяки місцевим підприємцям для жителів села організували пригощання. Для дітлахів цілий день працювали розважальні атракціони.