Міськрайонна газета

МЕДИКИ ЛЕБЕДИНЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

В урочистих заходах, що проходили у районному будинку культури, взяли участь голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ, голова районної ради Василь КАЛИТА, працівники та ветерани медичної галузі, громадськість району

Подякували за благородний труд і відданість одній з найгуманніших професій усіх, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів, керівники району.

Високий професіоналізм лебединських медиків, їхні досягнення за останні роки відзначив голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ. Дійсно, за останні роки їм вдалося багато чого зробити в плані оновлення приміщень, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району. Наразі активно працюють над реалізацією заходів медичної реформи. Особливі слова вітань прозвучали на адресу тих, хто нині рятує життя наших захисників у зоні ООС, не шкодуючи власного, та ветеранів медичної служби, чий досвід є неоціненним для молодого покоління.

У вітальному слові голова районної ради Василь КАЛИТА підкреслив, що майстерність наших медиків допомогла врятувати не одне життя, здавалося б, у самій безнадійній ситуації та подякував їм за вірність клятві Гіппократа, за милосердність.

Після теплих слів вдячності за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги населенню Лебединщини та з нагоди професійного свята почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради були нагородженні кращі медичні працівники.

«Медичні працівники району в умовах реформування галузі охорони здоров’я працюють над покращенням якості надання медичної допомоги населенню, освоєнням нових ефективних засобів лікування й профілактики захворювань. Завдяки вам медична галузь району гідно виконує свої функції. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, молодшого медичного персоналу» - зазначив у привітанні головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника» Владислав Шепіль. Від головного лікаря до професійного свята колеги отримали щирі побажання, почесні грамоти і традиційний дарунок - пісню.

Медиків Лебединщини також привітала голова райкому профспілки працівників охорони здоров’я Надія Тищенко.

Подякували за роботу медичним працівникам, побажали їм подальших професійних здобутків та відзначили грамотами директор Лебединського медичного училища Олександр Удодік і директор Лебединського багатопрофільного дитячого санаторію Віктор Рева.

Урочиста частина перепліталась зі святковою концертною програмою, в ході якої прославляли й шанували найгуманнішу з професій. Гарний настрій і позитивні емоції дарували глядачам коллеги - медики, студенти медичного училища, солісти, вокальні і хореографічні колективи районного та сільських закладів культури.