Міськрайонна газета

ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ УТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ

Сьогодні, 14 червня 2019 року, відбулись установчі збори по формуванню громадської ради

 

Їх відкрила голова ініціативної групи з підготовки до формування нового складу громадської ради при Лебединській райдержадміністрації Тетяна Павлюк. Згідно затвердженого порядку денного представниками ІГС були обрані лічильна комісія, головуючий зборів та секретар. Головувала Людмила Рева. Заслухали звіт уповноваженого представника ініціативної групи Наталії Кубрак про підготовку до установчих зборів громадської ради у новому складі.

Кількісний склад громадської ради - 33 чоловіки. Подали свої кандидатури на членство у дорадчому органі 35 інститутів громадянського суспільства, 1 з них відмовлено ініціативною групою у зв'язку з невідповідністю поданих документів п.8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами), 1 представник ІГС не з'явився на установчі збори.
Обрання президії громадської ради відбудеться на першому засіданні, яке орієнтовно вирішили провести 16 липня 2019 року.

В установчих зборах взяли участь також представники громадських рад при Сумській обласній державній адміністрації і Сумській міській раді Сергій Хомутіннік та Сергій Гапуніч.