Міськрайонна газета

ЕКСКУРСІЯ ШКОЛЯРІВ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

11 червня 25 учнів із Лебединського району – переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, відмінники навчання здійснили подорож у м.Київ, до Верховної Ради України

Її подарував народний депутат Владислав Бухарєв. Головною метою поїздки була екскурсія по головному законодавчому органу України.

З хвилюванням переступили діти поріг знаменитої будівлі на вулиці Грушевського. У Парламенті учасники екскурсії познайомилися з особливостями його архітектури, історією створення, побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року, прогулялися кулуарами.

Значний інтерес викликала картина «Державотворення» Олексія Кулакова, що на величезному полотні зображає момент проголошення Незалежності України. Та найбільший захват у дітей, звичайно, викликав балкон зали пленарних засідань ВРУ. Адже саме у цій сесійній залі ухвалюються усі закони нашої держави. Учні уважно слухали екскурсовода, захоплено оглядали залу, яку безліч разів їм показував екран телевізора та яку вперше побачили на власні очі. Хто знає, можливо мине деякий час, і ці талановиті діти, що вперше побували у стінах Парламенту як гості, зайдуть туди як народні депутати, і вже самі творитимуть новітню історію України.

Екскурсія до Верховної Ради України залишила в молоді спогади не тільки на численних світлинах, а й у серцях. Вони з гордістю будуть розповідати своїм одноліткам про відвідини Парламенту – головного законодавчого органу України.