Міськрайонна газета

ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ, ЗАЦІКАВЛЕНИХ В ЕКСПОРТІ СВОЄЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЄВРОПЕЙСЬКІ РИНКИ, ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ»

Х міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі», що відбудеться 16 травня 2019 року у Варшаві, вже вкотре стане платформою для плідної співпраці представників влади і бізнес-еліти двох країн

Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща. У межах форуму учасники обговорюватимуть динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва,  перспективи реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в агропромисловому комплексі.

У програмі заходу очікують виступи 20 спікерів з України та Польщі, нові знайомства, networking, B2B зустрічі.

Цей форум відкриває двері для всіх, хто має амбіції виходу на європейський ринок, у пошуках додаткового фінансування для власних бізнес-проектів, хоче знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів або реалізувати цікаві та інноваційні стартапи – не втрачайте можливість, долучайтесь та ставайте учасником ювілейного форуму!

Детальніше за посиланням: http://ukrbizpol.org/novini/u-varshavi-proyde-yuvileyniy-x-mizhnarodniy-forum-dni-ukrayinskogo-biznesu-v-polshhi/

Контактна особа: Олена Вакулік, +380 (44) 238 09 44, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.