Міськрайонна газета

НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ ЛЕБЕДИНЩЕНИ СТЯГНУТО ПОНАД 500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону  #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів

Понад 500 тисяч гривень  - саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями Лебединського району та м.Лебедин на користь 143 дітей завдяки пакету  новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 160 батьків. Обмеження щодо користування транспортними засобами накладено,  на 157 особу.

Водночас, вперше в історії України реалізована ініціатива суспільно корисних робіт як одного із видів покарання для неплатників аліментів.  На суспільно корисні роботи за рішенням суду направлено 5 осіб, завдяки чому дітям було перераховано понад 4  тисячі гривень.

Юстиція Сумщини продовжує дбати про вчасне і повне стягнення аліментів, адже закони працюють, борги повертаються, батьки починають сумлінніше виконувати свої обов’язки перед дітьми. Врешті решт таке ганебне явище, як заборгованість по аліментах, буде подолане.