Міськрайонна газета

УРЯД МАЄ НЕВІДКЛАДНО ПРОАНАЛІЗУВАТИ СТАН СПРАВ У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ЕКОНОМІКИ

 «Ми проаналізуємо стан справ практично по всім напрямкам і по всім тим галузям, в яких у нас сьогодні є найбільша проблема. Якщо подивитись на спад виробництва, він найбільше відбувся в експортоорієнтованих галузях економіки», – зауважив Президент.
 Як зазначив Глава держави, проблеми в економіці викликані не лише світовою економічною кризою, а й незадовільним менеджментом керівників Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Програма активізації економіки не запущена. Наслідок – не передбачено ті заходи, які, я сказав би, пом’якшили б негативні наслідки», – сказав Президент.

 Крім того, Віктор Янукович розкритикував діяльність Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
 «Програми, які підготовлені, які треба сьогодні вже запускати, і треба, щоб вони починали працювати в будівництві житла, не запущені. Вони очікують, умовно кажучи, коли прийде ефективний керівник і почне працювати над цим питанням», – зазначив він.

Глава держави також висловив незадоволення роботою Міністерства промислової політики. «Міністерство промислової політики, на жаль, не запрацювало. В чому там причини – кадрові причини чи організаційні, але воно сьогодні не працює», – сказав він.

 Під час зустрічі голова профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості Василь МОЙСЮК, зокрема, розповів, що представники профспілки досі не змогли зустрітися з Міністром.
 «З того часу, як Ви підписали Указ про створення Міністерства промислової політики, на сьогодні вони не розвернули роботу», - зазначив В.Мойсюк, звертаючись до Президента.

Голова Наглядової ради ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир ПРИХОДЬКО під час зустрічі зазначив, що Кабінет Міністрів має допомогти виробнику залізничного транспорту у вирішенні питання імпорту продукції до Російської Федерації.

 «Ми звертаємось до Кабінету Міністрів, щоб отримати підтримку, щоб це була рівна розмова. З нами особливо розмовляти не хочуть у Російській Федерації. Одна справа – підприємство, а інша – Кабінет Міністрів».
За матеріалами сайту Президента України: http://prezident.gov.ua/news/29441.html