Міськрайонна газета

ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ДАНІ ПЕРЕД ВИБОРАМИ!

На 31 березня 2019 року Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів - взагалі  заборонене. Тому якщо є сумніви — звертайтеся зараз!

Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Звертаючись до нас Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює постійно. Постійно поновлюються його дані, удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до Вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі мати паспорт.

Наша адреса залишається незмінною: м. Лебедин, вул.Сумська 12, третій поверх, кабінет № 32  приміщення районної державної адміністрації. Телефон — 2-10-39.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (субота - неділя), з 8.30 год. до 16.00 год.              Обідня перерва: 12.00 год.-13.00 год.