Міськрайонна газета

Усі ми – єдина інтернаціональна родина

 

На переконання директора загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №18 Олександра СЕРПЕНІНОВА, школа стала другою родиною для дітей різних національностей, які вільно навчаються, розвиваються, спілкуються. Основним напрямком виховної роботи є полікультурне виховання, адже в школі поряд з українцями навчається понад 150 учнів 24 національностей.

За його словами, з метою забезпечення всебічного розвитку представників національних меншин у школі проходить низка заходів, зокрема: «Школа має таланти», міський конкурс вокального мистецтва «Чарівні джерела», «Творчість дитини – родзинки родини», виставки технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «Наш пошук і творчість тобі, Україно», спортивні змагання та спартакіади, активну участь в яких беруть учні різних національностей.

З метою зміцнення міжнаціональної дружби у школі було започатковано Євроклуб «Меридіан» як одну з форм полікультурного виховання школярів, поінформував Олександр Серпенінов.

 «Нам дуже пощастило з вибором школи. Мій син Юніс почувається комфортно, залюбки ходить на заняття, знайшов друзів, з якими відвідує концерти та гуртки, бере участь у конкурсах, організованих школою. Ми, батьки, намагаємося завжди підтримувати своїх дітей, бо всі ми рівні, незалежно від національності та живемо на одній землі», – сказала мама палестинця Юніса Халеда Фараджалла Аль Ашхаб Ольга АШХАБ.