Міськрайонна газета

З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ВІТАЛИ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ У РЕСПУБЛІЦІ АФГАНІСТАН

Мужність та героїзм,  сміливість та вірність воїнів-афганців, які виконували свою непросту місію сьогодні стали прикладом для нинішніх поколінь захисників України. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу

17 січня з 50-річним ювілеєм вітали учасника бойових дій у Республіці Афганістан Сергія Івановича Сіренка з с.Червлене.

Як і тисячам юнаків колишнього Радянського Союзу, Сергію Івановичу колись довелось виконувати інтернаціональний обов’язок у далекій невідомій країні Афганістан.

Зі словами привітань та найкращими побажаннями до ювіляра звернулись: Червленівський сільський голова Володимир Ященко, заступник начальника управління соціального захисту Лебединської райдержадміністрації Надія Машина та голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов.

Почесні гості засвідчили свою глибоку повагу мужності та самовідданій праці, передали вітання від керівників району, вручили квіти та пам’ятний подарунок.

Народився Сергій Іванович 17 січня 1969 року в с.Червлене, навчався в місцевій школі, закінчив Лебединське СПТУ і отримав спеціальність водія - автокрановщика. Мати Клавдія Петрівна та батько Іван Петрович навчали хлопця бути чесним, справедливим, справжнім чоловіком. У 1987 році пішов до армії, а в  1988 потрапив до Афганістану. З глибокою шаною згадував ювіляр усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Сьогодні Сергій Іванович працює водієм в ТОВ «Укртранспневматика», має дружню велику родину: чарівну дружину Таїсію, двох доньок Вікторію і Валентину, сина Владислава, а також чудових онучат – Кіру та Євгена.

Тож, шановний ювіляре! Приєднуємось до всіх найкращих побажань з нагоди Вашого свята і бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, миру та подальшого життєвого оптимізму!