Міськрайонна газета

ПРАЦЮЄМО З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

 

Нещодавно у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулося інтегроване засідання районного методичного об'єднання вчителів 1 та 2 класів з проблеми "Підвищення ефективності та якості навчання в початковій школі в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти через втілення нових педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій". 

Дану проблему виствітлила у своєму виступі викладач вищої категорії вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка" Мандрико Тамара Василівна. 

В обговоренні виступили голова районного методичного об'єднання Гайворонська Н.О., яка ознайомила присутніх з особливостями сучасного уроку в умовах переходу на нові державні стандарти. Про особливості викладання іноземної мови та інформатики у початкових класах говорила методист РМК Васильченко Олена Михайлівна. Спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Бишкінського НВК Корж Галина Олексіївна зупинилась на формуванні ключових та предметних компетентностей молодших школярів. Питання "Системно-діяльнісний підхід - методична основа державного стандарту початкової освіти" розкрила у своєму виступі учитель 2-го класу Голубівської ЗОШ Ткаченко Ніна Олексіївна.

В ході засідання  визначились з переліком конкретних заходів щодо підвищення ефективності та якості навчання в початковій школі в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти.