Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ В 2019 РОЦІ З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ФІНАНСУВАННЯ ОТРИМАЮТЬ 2 ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Результати рейтингу поданих місцевими інститутами громадянського суспільства конкурсних пропозицій були повідомлені їм конкурсною комісією 4 січня

Лідером рейтингу визначено районну громадську організацію ветеранів війни і праці. Вона отримає на реалізацію своїх заходів у 2019 році 23 тис.грн. Районна громадська організація «Ветерани Афганістану Лебединщини» отримає на реалізацію запланованих на 2019 рік заходів фінансову підтримку з районного бюджету у сумі 22 тис.грн.

Нагадаємо, що на оголошений у грудні 2018 року конкурс свої проекти подали дві районні громадські організації соціального спрямування: організація ветеранів війни і праці та «Ветерани Афганістану Лебединщини». Представники інститутів громадянського суспільства презентували свої ініціативи конкурсній комісії: «Ветерани Лебединщини» і «30 років виведення військ з Афганістану». Під час захисту увага акцентувалася на визначених завданнях та цілях розроблених проектів. Також були окреслені основні шляхи і методи їх реалізації. Крім того, члени комісії розглянули кошториси, розроблені громадськими організаціями заходи та їх заплановану результативність. Враховувався попередній досвід конкурсантів.